Prawa autorskie

Właścicielem i operatorem stron internetowych www.msttoys.pl  oraz www.salonikzabawek.pl  jest MST TOYS Sp z o.o. zarejestrowana w Markach przy ul al. marsz. J. Piłsudskiego 55A, wpisana w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzonym przez Sąd Miejski w Warszawie  REGON: 362636105, NIP: 125-163-57-94, która zgodnie z ustawą nr 121/2000 Dz. U. R. Cz. (prawo autorskie) uprawniona jest do korzystania z praw majątkowych dotyczących tej strony (dalej tylko "operator").

Operatorowi przysługują wszelkie prawa autorskie dotyczące wszelkich treści zamieszczanych przez niego na stronie www.msttoys.pl i www.salonikzabawek.pl , włącznie z tekstami, opracowaniem wizualnym strony, wykresami technicznymi, grafiką, wszelkimi materiałami obrazowymi zamieszczonymi na stronie a także doborem i organizacją plików znajdujących się na tej stronie.

Prawa i obowiązki operatora i użytkowników korzystających z tej strony kierują się niniejszym regulaminem korzystania ze strony internetowej www.msttoys.pl (dalej tylko „regulamin“). Regulamin obowiązuje wszystkie osoby odwiedzające stronę (dalej tylko "użytkownicy"). Użytkownik akceptuje regulamin poprzez sam fakt otwarcia którejkolwiek strony internetowej operatora lub korzystania w jakikolwiek sposób z jakiejkolwiek informacji zamieszczonej na stronie internetowej operatora.