left1a.gif SKLEP

 

 

left1a.gif O NAS

 

 

left1a.gif OFERTA

 

 

left1a.gif MARKI

 

 

   left1a.gif KONTAKT

 
 

 

Firma MST TOYS Sp. z o.o. zajmuje się importem i dystrybucją licencjonowanych strojów karnawałowych Amerykańskiej firmy Rubie's oraz Europejskiego producenta Grupy AGB marek Atosa Spain i Atosa France. W 2013 roku poszerzyliśmy ofertę o art. szkolne. obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 5 000 pozycji. Od 2015 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Chorwackiej spółki Eurocom. Dystrybuujemy na terenie Polski takie licencje jak Disney, FC Barcelona czy Real Madryt.

Dbamy o to, aby działania dostawców, z którymi współpracujemy, spełniały nasze wysokie standardy. Identyfikujemy się ze wszystkimi, dla których jest to tak samo ważne, dlatego jesteśmy aktywnym członkiem ICTI (International Council of Toy Industries)

to stowarzyszenie będące centrum dyskusji i wymiany informacji na temat trendów i kwestii istotnych dla branży zabawkarskiej. Powstało  w celu promowania norm bezpieczeństwa, ograniczenia lub wyeliminowania barier handlowych, a także społecznej odpowiedzialności w kwestiach środowiska, uczciwych i zgodnych z prawem praktyk oraz bezpieczeństwa pracy.

Naszą misją jest zapewnienie najmłodszym bezpiecznej zabawy i uśmiechu w kolorowym świecie dziecka.

Jesteśmy firmą, która gwarantuje najwyższą jakość produktów i usług. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami. Czekamy na Państwa opinie, uwagi i propozycje.

 

 
   
 
 

Prawa autorskie   ̸  Polityka prywatności  ̸  Mapa Serwisu  ̸  Regulamin sklepu

© 2010 MSTTOYS